Avalehele
Firmast Kuumtsinkimise protsess Passiveerimine Teadmiseks tellijale Galerii KKK Kontakt
EST ENG
Kontakt
GALV-EST AS
Kuusalu vald 74604
Kiiu Harjumaa
Tel +372 60 35 770
galv-est@galv-est.ee

Klienditeenindus:
Tel +372 603 5773
GSM +372 53 33 0093

Lae alla kliendilepingGALV-EST AS

2004. aastal alustas tootmistegevust Baltimaade võimsaim ja moodsaim kuumtsinkimistehas AS Galv-Est. Nüüdsest on ka Eestis võimalus nii suuregabariidiliste ja keeruliste teraskonstruktsioonide kui ka väiksemate ja lihtsamate toodete kvaliteetseks kompleksseks kuumtsinkimiseks.

Laienenud kuumtsinkimise teenuse võimalus tõstab tunduvalt Eesti metallitööstuse konkurentsivõimet välisturul, kus terastoodete pinnakaitse kuumtsinkimise meetod on tunduvalt levinum kui meil. Kuna kuumtsinkimise eelisteks võrreldes teiste pinnakatetega on toodete pikaajaline kasutusaeg ja ekspluatatsiooni-kulude minimeerimine, eelistavad sealsed tellijad aastakümnete pikkusele kogemusele tuginedes kuumtsinkimist teistele pinnakatmise moodustele. Näiteks 2003. aastal oli tsingitud terase maht iga elaniku kohta meile sarnaste kliimatingimustega Põhja-Euroopa riikides neli kuni viis korda suurem kui Eestis.

On selge, et ka Eestis muutub tulevikukulude kokkuhoidmise tarkus aasta-aastalt üha populaarsemaks: terase kuumtsinkimise tõusu trend jätkub. Tundes kodumaise metallitöötleja vajadusi ja peamisi turusihte, oleme kindlad, et suurte tehniliste võimalustega ja täiusliku modernse tehnoloogiaga suudame tagada lisaks suuremõõtmeliste toodete tsinkimise ainulaadsele võimalusele ka teisi kindlaid konkurentsieeliseid nagu toodete kõrge kvaliteet, sobivad tarnetähtajad ja kliendisõbralik hinnatase. Galv-Est püüab oma tegevusega tuua Eesti turule teadmist, et teraskonstruktsioonide tõhusaim pinnakaitse - kuumtsinkimine on muutumas tavapäraseks ja lõpptellijal on alati õigus seda nõuda. Meeldivate kohtumisteni!